Razítka online snadno a rychle

Objednat razítko na míru online umožňuje mnoho webů. Razitka-razitko.cz oproti nim přináší nejširší sortiment v ČR a maximálně zjednodušený proces celé objednávky

Razítka online snadno a rychle

 Objednat razítko na míru online umožňuje mnoho webů. Razitka-razitko.cz oproti nim přináší nejširší sortiment v ČR a maximálně zjednodušený proces celé objednávky.

Důraz na rychlost, přehlednost a šíři sortimentu

Web Razitka-Razitko.cz vznikl s cílem maximálně usnadnit objednávku, urychlit celý objednávací proces a nabídnout razítka v obsáhlém sortimentu za rozumné ceny.

„Pokud jste někdy objednávali razítko přes internet, jistě nebudete oponovat tvrzení, že web s podobným přístupem na českém internetu chyběl.“

Nejširší sortiment v CŘ, razítka hotová i na míru Jistě vás překvapí šířka sortimentu zahrnující jak množství razítek „hotových“, tak razítek, která si můžete nechat plně přizpůsobit na míru svým potřebám. To vše za velmi přijatelné ceny a s rychlým dodáním. Prohlédněte si kompletní sortiment razítek.

Jednoduchá objednávka v pěti krocích Objednávku razítka zvládnete zadat během dvou minut.

  • Vyberete typ razítka
  • Vyberete barvu strojku a barvu otisku
  • Zadáte text razítka, nahrajete logo a připíšete bližší informace. Případně, pokud máte připraven, můžete rovnou nahrát celkový grafický návrh razítka.
  • Než půjde razítko do výroby, bude vám jeho návrh zaslán ke korektuře
  • Razítko bude vyrobeno a zasláno na vaši adresu

Proces objednávky je příjemně jednoduchý.

Před samotnou výrobou razítka bude zpracován a na váš e-mail zaslán návrh k odsouhlasení. Pokud vám bude vyhovovat, nic nestojí v cestě razítka do výroby a jeho následnému zaslání na vaši adresu. V sortimentu i doplňky pro razítka Každý, kdo používá razítka ve velkém, jistě ocení i obsáhlou nabídku doplňků. Vedle inkoustů různých barev zde najdete pouzdra na razítka, doplňkové sady znaků pro textová razítka, krytky a inkoustové polštářky. Spolehlivý partner pro vaše podnikání E-shop Razitka-razitko.cz je specialistou ve svém oboru schopným vyhovět požadavkům všech svých zákazníků. Pokud budete mít jakékoli dotazy, na kontaktech čekají specialisté, připraveni poskytnout vám odbornou pomoc.

25. července 2011
Proč nákupit u nás

Největší výběr razítek a príslušenství
Razítka skladem
Kvalitní otisk razítka
Rychlé termíny výroby a expedice

Kontakt

tel: 774 002 128
e-mail: razitka@razitka-razitko.cz
skype: razitka-razitko

facebook google + Dotazy