Razítko rychle

Jste živnostník a potřebujete navrhnout razítko? Nebo jste větší fungující firma a potřebujete dodat razítek padesát? Ať už jedno nebo padesát razítek, se vším si poradíme a splníme Vám všechny požadavky.
Jste živnostník a potřebujete navrhnout razítko? Nebo jste větší fungující firma a potřebujete dodat razítek padesát? Ať už jedno nebo padesát razítek, se vším si poradíme a splníme Vám všechny požadavky. Nabízíme nejširší sortiment razítek v ČR. V naší nabídce najdete razítka nejrůznějšího provedení: Textová, Textová s datumem, Textová s pevným textem, Textová s číslem, Datumová, Datumová s pevným textem, Číslovací, Sestavovací, Sestavovací s datumem, Propiska / Tužka, Reliéfní, Paginovací
Všechny naše produkty jsou provedeny vkusně a s plným pochopením pro požadavky zákazníka. Pro výrobu razítek používáme nejmodernější technologie včetně laseru. Stačí si jen vybrat typ razítka a pak už si ho navrhujete sami. V základním výběru si vyberete barvu strojku a barvu otisku. Po zadání výběru barev následuje samotný návrh vzhledu Vašeho razítka, kde si upravíte text a můžete také nahrát své vlastní logo ze souboru ve Vašem počítači.  Po dokončení návrhu  razítka Vám bude zaslán jeho otisk k závěrečné korektuře před zadáním do výroby.
Na výběr je také několik velikostí razítek podle rozměrů textové desky. Samozřejmostí v nabídce našich produktů jsou potřebné doplňky. Vše intuitivně uspořádané v hlavní nabídce na první straně webových stránek. Nabízíme vkusná a moderní pouzdra na razítka, podušky, krytky, ale také náhradní barvy a polštářky. V naší široké nabídce naleznete razítka od kvalitních výrobců, jako jsou firmy Trodat, Colop, Shiny, Noris a Coloris. Jsme si jisti, že u nás budete při nákupu razítek maximálně spokojeni. Nejširší sortiment v republice, samotný návrh razítka od Vás a naše perfektní a rychlá práce, dělají z našeho obchodu s razítky to pravé místo pro Váš nákup.  Chceme pro Vás být jedničkou ve světě razítek.
24. července 2011
Proč nákupit u nás

Největší výběr razítek a príslušenství
Razítka skladem
Kvalitní otisk razítka
Rychlé termíny výroby a expedice

Kontakt

tel: 774 002 128
e-mail: razitka@razitka-razitko.cz
skype: razitka-razitko

facebook google + Dotazy