Razítka bez starostí, rychle a levně? Nechte si poradit!

Sháníte razítko? Nechce se vám běhat po obchodech, čekat dlouhé fronty a ztrácet tak drahocenný čas? Chcete přitom ještě ušetřit peníze? Znám řešení, rád se o svou osobní zkušenost podělím s vámi!

Sháníte razítko?

Nechce se vám běhat po obchodech, čekat dlouhé fronty a ztrácet tak drahocenný čas? Chcete přitom ještě ušetřit peníze? Znám řešení, rád se o svou osobní zkušenost podělím s vámi!

Znáte to. Nutně potřebujete razítko, protože staré se rozbilo, měníte údaje firmy a nebo prostě potřebujete razítek více. Standardně jste si někde vystáli frontu v malé přijímací kanceláři nebo obchodě, kde razítka nechávají vyrobit, tedy zasílají „někam“. Nese to sebou nepříjemné čekání, zdlouhavé fronty, někdy dokonce ne příliš vstřícné jednání. A to nemluvím o těch cenách! Tak přesně to samé jsem zažíval pokaždé, když jsem potřeboval sehnat nové razítko.

Levná razítka přes internet

Jenže, tentokrát jsem opravdu spěchal, navíc jsem už nechtěl absolvovat celý proces znovu s tím, že mám mnoho jiné práce a jak známo, čas jsou peníze. Rozhodl jsem se porozhlédnout po internetu, zda tam najdu řešení. Netrvalo dlouho a měl jsem jasno. Našel jsem společnost, která razítka nejen prodává, ale současně i vyrábí. Jak jsem si záhy ověřil, ona firma opravdu disponuje největším počtem razítek s nejširší škálou produktů v české republice. Zaradoval jsem se! Tady si mohu vybrat v klidu, nikdo mi nic nepředhazuje, nepodbízí, netlačí se na mně další „razítka - chtiví“ nedočkavci ve frontě...

Listoval jsem nabídkou razítek, kterých bylo opravdu tolik, až zrak přecházel. K dispozici byla klasická samobarvící razítka, textová i kulatá razítka, stejně jako „datumovky“. Líbila se mi sestavovací razítka, ze kterých jsem ihned objednal několik kusů, ty ve firmě užijeme často. Pro sebe jsem si vybral reprezentativní, trochu „frajerské“ razítko v tužce, které mně nadchlo natolik, že jsem mu neodolal! Je to vlastně šroubovací reprezentativní pero, které v sobě obsahuje malé razítko. Přemýšlím, že jich několik objednám i svým klientům jako dárek!

Na webu společnosti razitka-razitko.cz se mi líbilo hned několik věcí, pro něž jsem se rozhodl vždy nakupovat napříště jen u nich. Jsou to: Nízké ceny, nejširší nabídka razítek v ČR, rychlost vyřízení, snadné zadávání předlohy a návrhu na zpracování přímo u každého jednotlivého produktu. Perfektní jednání a jinde dnes již málo vídaná vstřícnost při jednání.

Razítko za pár minut, ušetřené peníze a čas! Skvělý pocit!

A proč jsem napsal tenhle článek? Inu proto, že nejlepší reklamou je spokojený zákazník! Vidím to i u své firmy a proto mi nečiní problém trochu pochválit společnost, se kterou já, jako jejich zákazník, jsem nadmíru spokojen. Nejenže jsem ušetřil spoustu času, nervů a peněz, ale navíc jsem poznal, že i na internetu se lze setkat se vstřícným jednáním, ochotou a snahou pomoci při výběru. Navštivte web společnosti razitka-razitko.cz a přesvědčte se sami!

24. července 2011
Proč nákupit u nás

Největší výběr razítek a príslušenství
Razítka skladem
Kvalitní otisk razítka
Rychlé termíny výroby a expedice

Kontakt

tel: 774 002 128
e-mail: razitka@razitka-razitko.cz
skype: razitka-razitko

facebook google + Dotazy