Nový web zajistí svým zákazníkům expresní dodání razítek

Podnikatelé, zaměstnanci i široká veřejnost se může těšit nejširšímu výběru razítek a k nim náležících doplňků. Internetový obchod www.razitka-razitko.cz zajišťuje svým zákazníkům nebývale expresní služby.

Nový web zajistí svým zákazníkům expresní dodání razítek

Podnikatelé, zaměstnanci i široká veřejnost se může těšit nejširšímu výběru razítek a k nim náležících doplňků. Internetový obchod www.razitka-razitko.cz zajišťuje svým zákazníkům nebývale expresní služby. Konkrétní modely razítek lze zvolit formou výběru z jednotlivých kategorií, případně pak pomocí velmi rychlého zadání otisku. Postačí uvést požadovaný text či přiložit vlastní soubor obsahující podobu otisku. Možné je samozřejmě zadat logo firmy či jakýkoli jiný emblém; podoba expresních razítek není zdaleka omezena pouze na textové desky.

Celorepublikově nejširší výběr

E-shop garantuje bezkonkurenčně nejširší výběr sortimentu na našem území. Na zákazníky čekají i takové vychytávky jako například razítka ukrytá v kvalitních kuličkových perech či luxusní reliéfní razítka. Rovněž ve výběru velikostí se e-shop snaží být velmi flexibilní. Pořídíme zde vše od nejmenších razítek, u nichž šířka textové desky nepřesáhne 14 mm až po více než 7 milimetrové modely. Vyhledávání optimálních modelů bylo navrženo tak, aby co možná nejefektivněji zkrátilo cestu k nalezení toho správného zboží. Veškeré atributy lze zadat do vyhledávacího formuláře a nalezené položky pak dále podle různých kritérií řadit.

Poradenství

Statisticky nejvyšší počet obchodů je zákazníky realizován prostřednictvím záložky nejprodávanější, která se automaticky otevírá při příchodu na stránky obchodu. Další sumu kvalitního sortimentu přináší záložka doporučené, jejímž prostřednictvím se méně zkušeným zákazníkům dostává zároveň i odborného poradenství v oblasti výběru nejvhodnějších modelů tohoto kancelářského zboží.

Další doplňky

Kromě širokého výběru vlastních razítek nabízí obchod také kompatibilní příslušenství ve formě náhradních polštářků, razítkových barev nejrůznějších odstínů, pouzder či sad znaků určených pro sestavovací razítka.

Rychlost dodání

Výše jsme již popsali jednoduchost postupu, který zákazníkům zajistí objednávku razítek šitých přímo na míru. Po dokončení objednávky probíhá samotná expedice bez zbytečných prodlev – zboží bude v drtivé většině případů na cestě k Vám již během jednoho dne.

Nezbytné příslušenství

Struktura stránek byla navržena tak, aby zákazník ve spěchu pokud možno nezapomněl na nic, co by později mohl výrazně postrádat. Po zobrazení detailu každého z produktů se po pravé straně objeví sloupec „související“, který nám připomene, jakých doplňků je k námi zvolenému modelu ještě potřeba.

V internetovém obchodu www.razitka-razitko.cz najdete nejširší výběr všech druhů razítek v ČR. S nadsázkou by se pak dalo říci, že si v rychlosti expedice v ničem nezadá s obchodem kamenným.

20. července 2011
Proč nákupit u nás

Největší výběr razítek a príslušenství
Razítka skladem
Kvalitní otisk razítka
Rychlé termíny výroby a expedice

Kontakt

tel: 774 002 128
e-mail: razitka@razitka-razitko.cz
skype: razitka-razitko

facebook google + Dotazy