Razítko bylo, je a bude!

Razítko je neodmyslitelnou kancelářskou pomůckou už stovky let. Bez razítek se neobejde žádná firma ani instituce, využívají je však i jednotlivci.

Razítko je neodmyslitelnou kancelářskou pomůckou už stovky let. Bez razítek se neobejde žádná firma ani instituce, využívají je však i jednotlivci. Doba pokročila, a tak je možné nechat si zhotovit kvalitní razítko přímo z pohodlí domova. Přesvědčte se o tom na webu razitka-razitko.cz.

Razítka v extrémně krátkém čase

K vytvoření razítka díky internetu stačí jen pár snadných kroků. Nejprve si zvolíte druh razítka a také barevnost obalu a podušky. Potom jednoduše zadáte text, který si přejete mít na svém razítku, a přiložíte logo. Nevadí, pokud rovnou nahrajete soubor s již hotovým otiskem. Samotné zadání i nákup razítka probíhá velmi rychle, což je v dnešní hektické době velkou předností.

Pestrá paleta kvalitních razítek

Úřednická razítka s nudným designem jsou dávno minulostí. Taková vídáme jen ve filmech pro pamětníky, v muzeích či soukromých sbírkách. Možnost výběru z více variant je vždy výhodou. Na webu razitka-razitko.cz je vám k dispozici nejširší sortiment razítek v celé České republice, na bohatší nabídku jen tak nenarazíte. Volit lze textová razítka (s datem, číslem či pevným textem), pořídit si však můžete například i razítka sestavovací, reliéfní nebo paginovací. A to včetně doplňků, jako jsou podušky, krytky či polštářky. Nejoblíbenější a nejvíce žádaná jsou razítka v kategorii „nejprodávanější“. Jedná se o razítka praktická a originální – různých rozměrů a v rozmanitém barevném provedení.

Kvalita za dobrou cenu

Předností razítek od nás je nejen rychlost zpracování a extrémně krátká dodací lhůta, ale také možnost nechat si vyrobit razítko na míru, v mnoha variantách a velikostech. Za výhodnou cenu můžete mít ideální a originální razítko, přesně podle vašich požadavků.

20. července 2011
Proč nákupit u nás

Největší výběr razítek a príslušenství
Razítka skladem
Kvalitní otisk razítka
Rychlé termíny výroby a expedice

Kontakt

tel: 774 002 128
e-mail: razitka@razitka-razitko.cz
skype: razitka-razitko

facebook google + Dotazy