Aktuality

Razítka Colop Liquid Wood

Colop má novou edici razítek Liquid Wood

Liquid Wood – “Vice přírody pro Vaši kancelář”. Pod tím to názvem jsou razítka Colop vyrobené z inovativního a perspektivního materiálu Liquid Wood. Razítka z edice Liquid Wood jsou nejen ekologická a inovativní, ale také díky barvě podobné dřevu přitahují pozornost a přináší skutečně „více přírody pro Vaši kancelář“.

13. července 2011

Logo Coloris

Test barvy Coloris zdarma

Potřebujete otisk na jiný materiál než na papír? Vyberte si barvu Coloris a pošlete nám vzorek materiálu. Zdarma Vám ho s otiském pošleme k posouzení vhodnosti barvy. Barvy Coloris je možné využít k otisku na materiály jako: textil, dětské hračky, kůže, dřevo, guma, kov, sklo, porcelán, potraviny (vajíčka, sýr, maso)aj.

5. července 2011

Razítko Trodat 4912

Nové razítko Trodat 4912

Trodat inovoval nejprodávanější razítko 4912. Razítko má jedinečný design, zalíbí se Vám na první pohled. Je opravdu malé, lehké a výměna polštářku je opravdu čistá práce. Je vyrobeno ze 65% použitého recyklovaného plastu.

24. června 2011

Logo soutěže WebTop100

Soutěž WebTop 100

Přihlásili jsme se do soutěže WebTop100. Učastí záskame i hodnocení odborné poroty. Jsme si jisti, že tak budeme web aplikaci zase zdokolit pro vaší plnou spokojenost při nákup razítek. O výsledcích a dojmech ze soutěže určitě budeme informavat.

15. června 2011


předchozí123
Proč nákupit u nás

Největší výběr razítek a príslušenství
Razítka skladem
Kvalitní otisk razítka
Rychlé termíny výroby a expedice

Kontakt

tel: 774 002 128
e-mail: razitka@razitka-razitko.cz
skype: razitka-razitko

facebook google + Dotazy